הטיפול בתסמונת קדם וסתי בנטורופתיה - כוח הטבע!

למה טבעי? הרפואה הטבעית מאמינה שכמו שאין דיאטה אחת המתאימה להרבה נשים, אין גם תרופה אחת המתאימה להרבה נשים. ככלל, כל אישה שונה מהשנייה, כל אחת שונה עם המיוחדות שלה, נשים חזקות יותר, חלשות יותר, עדינות יותר או עדינות פחות ולכן נתורופתיה לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים המיוחדים של כל אישה בנפרד. ההסתכלות היא פרטנית ולא של הכלל, ועובדת ברבדים עמוקים לפי התסמינים, האישיות, המצב הרגשי, המצב הפיזיולוגי עוד.

הנטורופתית עובדת הכי קרוב לטבע ולה כלים משמעותיים להקל על מתחים נפשיים, חרדות, לחצים (סרטס), כאבים, ומצבים רגשיים אחרים ובונה טיפול המתאים לכל אישה, מותאמת אישי.


אז מה הטיפולים ברפואה טבעית?

1. תזונה:

תזונה נכונה, המתאימה למצבך הבריאותי, יחד עם תוספי תזונה, יכולה לחולל פלאים. מאמר בנפרד בבלוג.

2. צמחי מרפא

ישנן מספר אפשרויות לא-תרופתיות אשר מצוינות לשיפור ב- PMS.

אחת מהן והשכיח ביות להקלת תסמיני ה-PMS היא באמצעות רפואת צמחי מרפא (יש להיוועץ עם איש מקצוע / רופא לפני השימוש בהם).

לצמחי מרפא הכוח לשנות מצבים, להזיז ולתמוך בתהליכים, לאזן את אברי הגוף,לשפר ולהקל ועובדים עמוק בתוך הגוף, בטוח, ובשקט, עם הזמן שלהם. צמחי מרפא מסוגלים להביא בריאות מדהימה, אנרגיה וויטליות לחיינו העובדים בהרמוניה מושלמת עם הגוף ועם הנפש.

צמחים היו לתרופה הראשונה, הגדולה והיעילה מכולם לבני האדם בימי קדם, העובדה לכך היא שבני האדם לא רק שרדו מלחמות, מחלות, רעב בימים ההם אלא הם המשיכו להכפיל את מספרם.

3. טיפולי מגע ודיקור המטפלים בכאב ומרגיעים במצבים רבים, מאזנים את הגוף ואת הנפש. רוב טיפולי מגע הם בטוחים, אם נעשים ע"י מטפלים מוסמכים, כל אחד בתחומו.

4. טיפולים רגשיים נוספים

לרוב אלה כוללים פרחי באך, מדיטציה דמיון מודרך, טיפולים בעזרת מיינדפולנס ו-NLP, יוגה, רייקי ועוד.
0 צפיות

טלפון: 054-2190361

©2019 by SUSANA DVASH.